سلام

یادمه عراق که بهم ریخت چقده غصه خوردم برای خلوت شدن حرم‌ها! و چه زود خدا این امتحان رو پیش روی ما گذاشت.

برای همینم دیشب رفتیم حرم. دلم می خواست شام وفات حداقل تسلیت بگیم.

موقع ورود ، تو قسمت بازرسی، خانمه یه چوبکی که یه حلقه داشت، گرفت جلومون  و از کنارش رد شدیم، بعدم گفت کیفت رو باز کن نشون بده، بدون اینکه دست بزنه به ما!

کفشداری‌ها هم کفش نمی‌گرفتن، کفش رو‌ گذاشتیم تو پلاستیک و رفتیم سمت ضریح! قربونشون برم، حرم کااااااملا خلوت، انقدری که دو سه نفر کنار ضریح زیارت‌نامه می‌خوندن، اما حتی لازم‌ نبود کتاب دعا برداری، زیارت نامه‌ی خانم رو‌ بزرگ چاپ کرده‌ بودن و زده بودن دیوارهای اطراف ضریح. ایستادیم و همونجا زیارت‌نامه‌مون رو خوندیم. 

دعاگوی همه‌ی دوستان بودم.

چه نعمت‌هایی که داشتیم و گاهی راحت از کنارشون گذشتیم و قدر‌ ندونستیم.

دلم برای جلسات هفتگی یاد‌ماه‌مون تنگ شده، این آخری‌ها شاکی بودم که چرا بار علمی‌اش کم شده و تازه افتاده بودیم رو رونق دوباره. :( اما همونم خیلیییییییی خوب بود! همه خانما معتقد بودن میان جلسه، تا شارژ بشن تاااااا هفته‌ی بعد!

هیات دخترهامون که جلسه‌ی آخرش دقیقا چهارشنبه‌ای بود که خبر ویروس اومد، و من چقده دلم می‌خواست برم اما ضحی مهمون دوستش بود و زینب هم کاشان بود،  منم روم نشد تنها برم :(((( اما انقده این هیات، از برکت وجود بچه‌های پاک‌،  حال خوب‌کن بود که هر وقت حال و اوضاع روحیم خراب بود میرفتم تا شاداب بشم. 

البته هفته پیش خاله محدثه پیام داد و گفت امشب همه تو خونه هیات بگیرین، ما هم عین هیات نشستیم قرآن خوندیم و دعای یا من تحل‌ رو دسته جمعی خوندیم و بعد مولودی گذاشتیم و بچه ها هم مولودی هایی که بلد بودن خوندن و آخرشم سرود هیات! با حضور افتخاری همسرجان البته :)))

چرا امروز خاله پیام نداد؟! منم الان یادم اومد. حیف شد!

نعمت سر زدن به عزیزامون که خیلی وقت‌ها دیر به دیر رفتیم و حالا! نعمت راحت غذا خوردن، راحت بیرون رفتن، راحت نفس کشیدن! حتی راحت مریض شدن‌!!!!!

+پریشان نویسیم مال حال پریشانمه، ببخشید دیگه دارم تلاش می کنم خوب باشم،اما خدا خبر داره از آشوب دلم!

+ +چه کردیم که محروم شدیم از همه‌ی این نعمات. شایدم بهتره بگم چه‌ها که نکردیم :(((((((

اللهم اغفر لی الذنوب التی تنزل النقم

اللهم اغفر لی الذنوب التی تغیر النعم

اللهم اغفر لی الذنوب التی تحبس الدعاء

اللهم اغفر لی الذنوب التی تنزل البلاء

اللهم اغفر لی کل ذنب اذنبته و کل خطیئة اخطاتها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نیازهای اساسی روز قاصدک بهاري Ananta دانلود فیلم و سریال خارجی ، دانلود آهنگ ، اخبار ورزشی املاک توقف خرید فروش رهن اجاره دانلود رمان عاشقانه ، اجتماعی و ... فروشگاه آنلاین لباس مجلسی در بابل وبیک