سلام
جلسه ی بیش بود که محدثه خانم در مورد یه گروه جدید حرف زد. یه نفر هم مد نظرش بود که گفتیم لابد قرار ها گذاشته شده.
اما این هفته دوباره مطرحش کرد.
گفت یه عده دوستان جدید وارد شدن و کلاس جمعیتش زیاد شده. و خواست که دو گروه بشیم.
و اینکه از بین دوستانی که چند سالیه تو این کلاس هستن، کمک خواست که یک نفر داوطلب بشه گروه جدید رو اداره کنه.
اما اکثر خانم هایی که خیلی قوی هستن، یا بخاطر بچه هاشون سرشون گرمه، یا کنار بچه داری درس و بحث های دیگه دارن و خلاصه وقت ندارن.
از همه بی کار تر م.ن. هستم ظاهرا.
و البته چون زیاد سوال میکنم و اظهار فضل می کنم :\. الکی تو چشم میام!

خودم میدونم که توانش رو ندارم. حتی اگر علمی هم می داشتم، قدرت بیانش رو ندارم! و این نکته ی مهمیه.
اما از اون مهمتر ، عامل بودن هستش.
همه ی ما میدونیم وقتی محدثه خانم از کنترل غضب میگه، از سبک زندگی میگه، از نماز شب میگه و . به همش عمل میکنه!
وقتی ما از سختی های این راه می نالیم، میدونیم همه ی این راه ها رو خودش رفته و مشکلاتش رو میشناسه و حالا داره از شیرینیِ رسیدن میگه
خوب معلومه که حرف یه همچین آدمی اثر داره!
اما امثال من.
هنوز موندیم که موقع نماز چطور حواسمون به خدا باشه خیلی هنر کنیم، معنی نماز رو توجه میکنیم!
و تو بدیهیات اعتقادیمون لنگ میزنیم :(

اما این انتخاب یک نکته ی مهم داره! اونی که داوطلب بشه ناچار میشه رو خودش کار کنه!
باید در خونه ی خدا بسط بشینه و متوسل باشه و هر لحظه مراقب دلش باشه

+ این وسط لکچر چهارشنبه هم برا خودش داستانی شده. تو خواب هم دارم لکچر میدم! خدا بخیر بگذرونه ان شاء الله
++ باز افتادم رو دور نقش بازی کردن، که همه چی خوبه! من خوبم! دنیا خوبه! زندگی چه زیباست :((

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارز دیجیتال ویکی فایل بورسین داماک | DAMAC| سازنده املاک در دبی پایگاه مداحی سجاد اسکندری آموزشی پهنه ی کویر Jodie دیزل ژنراتور؛ قیمت دیزل ژنراتور ؛ اجزای دیزل ژنراتور بی قرار