هو الحبیب
شما در حال زندگی روزمره تان هستید،وسطش نگاهی به مجازی میاندازید و خبر دسته اولی میبینید که کسی را وسط خیابان به ضرب دو گلوله در سرش کشتند.
خبر را از کانال های مختلف پی میگیرید و تاسف میخورید،شاید هم واقعا تاسف بخورید،کامنت های مردم را زیر خبر میخوانید، از همان مجازی میفهمید قاتل با چند کا فالوور در صفحه اش اعتراف کرده به کارش، و کامنتهای مردم زیر پست قاتل به شما نشان میدهد ما میان ده ها قاتل بالقوه زندگی میکنیم،چند روزی افسوس میخورید و تمام! تا دوباره خبری از این دست بیاید و شروع دوباره این چرخه‌‌.
کسی اما حواسش نیست به زنی که دارد شام امشبش را مهیا می کند ،خانه را تمیز میکند، و از ساعت ۷ شب به بعد منتظر همسرش میماند،میان خستگی تکاندن سری به مجازی میزند و خبرها را میبیند، کسی حواسش نیست که زن کامنت های مردم را هم میخواند ،خوشحالی از قتل یک نفر چون لباسش با بقیه فرق دارد!!! کسی حواسش نیست که زن به لباسهای آویزان بر پشت دراتاقه همسرش چشم دوخته،لباسهارا غرق خون تصور میکند به ساعت نگاه میکند به بچه ها به غذای روی گاز ،و مدام چشمانش بی هدف بین ساعت و لباسها در گردش است. دیوارهای خانه تنگ میشود اندازه آغوشش که حالا بچه هایش را محکم در آن فشرده، کامنت های شادی توی سرش میچرخد و فکر میکند پشت این در همه غریبه اند و دستها خونی واماده خنجر کشیدن به هرکس که لباسش با بقیه فرق میکند!
کسی حواسش نیست که زنی تا مدتی بعداز این خبر هر روز صبح که همسرش را راهی میکند و او عمامه اش را سر میگذارد و از در بیرون میرود،تا وقتی که برمیگردد و کلید در درب خانه میچرخاند هزاربار ساعت را نگاه میکند، لباسهای شوهرش را بو میکند به سر بجه هایش دست میکشد،هزار بار آهسته میشکند ،میمیرد؟کسی حواسش هست که در دل زنی برای انتخاب بین آرمانهایش و علاقه هایش تا چند روز آشوب به پا میشود؟چند روز جان میکند تا دوباره آدم سابق شود،آدم قبل از شنیدن این خبر،
میشود هم آرزومند چیزی بود هم نگران وقوعش؟
+یک نفر کف خیابانهای همدان کشته شد،شهید شد ،جماعتی خوشحالند، جماعتی نگران و متاثر.زنهایی مثل من اما.
++من در ذهنم ردیفی دقیقا برابر قاتل برای اویی که کامنت تایید و شادی میگذارد قائلم، همانهایی که توهم ایجاد میکنندبرای یک عده گرگ تشنه که به جان ادمها بیوفتند چرا که فکر میکنند پشتیبانانشان بی شمارند، از بعضی کامنتها خون میچکد.
+++پیج اینستاگرام کماکان فعاله قاتل را کجای دل داغدارمان جادهیم؟پلیس فتا خدا قوت.

@ro0onahi

#این رو هم من اضافه کنم :
اگر فردی از قومی کاری را انجام دهد و دیگران(بقیه) رضایت دهند یا سکوت کنند همه آنها شریک هستند در آن عمل. همچنان که می بینیم ناقه صالح را یک نفر از پای درآورد ولی قرآن کریم این کار را به همه جمعیت مخالفان نسبت می دهد و به صورت صیغه جمع می گوید « فعقروها»

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

BOJPRESS بجنورد پرس Roy ندای وحدتیه دستبند صدرا بورس تهران رقم آباد خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره Monica we are stay for ever Army and BTS