سلام

دلم یه جور بدی آشوبه.

از وقتی رسیدیم خونه، همش یا دارم اینستا رو چک می کنم یا اخبار تلویزیون رو میبینم که خبر بگیرم از سیل و :(

دلم اما آروم نمیشه

نمی دونم شاید علت این بی تابی هام، ناتوانی هست! وقتی کاری از دستت بر نمیاد:(((

با خوندن گزارش های آقای جواد موگویی، حاج آقا مهدی سلیمانی، آقای محمد فرجی، حاج آقا اعیان منش و .  که همه در حال خدمت تو منطقه هستن، اشک میریزم و گاهی دلم آروم تر میشه!

گاهی می گن مردم همکاری نمی کنند، مسئولین فلان جورن، هلال احمر فلان شد، از خونه زندگی های ویران شده عکس میگذارن . قلبم درد می گیره، سینم سنگین میشه که خدایا چه کنیم؟!

اما وقتی خبر از فعالیت هاشون میدن، خبر از رسیدن نیروهای جهادی و بسیج به معمولان میدن، خبر از کوه نوردی شون برای رسوندن وسایل به مردم میدن، خبر از بهتر شدن مدیریت توزیع اقلام میدن و دعاشون میکنم و دلم یه کم آروم تر میشه!

الهی خدا به همه ی این عزیزان عمر با برکت و با عزت بده و خانواده هاشون رو براشون حفظ کنه.

اما اونچه که این روزها، از همه بیشتر آزار دهنده هست، ایرادهای بنی اسراییلی یه قوم همیشه طلب کاره که لم دادن رو مبل و گوشی به دست، ریشخند میزنند به اون هایی که وسط میدونند.

یکی می گه چرا فیلم میگیرید از کارهاتون؟ اینا شوآفه!!! یکی دیگه میره یه خیابون خلوت آب گرفته گیر میاره فیلم می گیره که ببینید هیششش کی نیست!!!!

یکی میگه چرا ه با عمامه داره کار می کنه؟ اینا شوآفه!!!! اون یکی عکس بسیجی ای که کنار سیل زده ها داره خدمت می کنه، برش میزنه که خدا نکرده معلوم نشه اینا دارن زحمت میکشن!!!

یکی گیر میده به چند دقیقه مداحی، که مردم درد دارن اینا ی میکنند؟!!! اون یکی در حالیکه خودش معلوم نیست یه قرون هم کمک کرده باشه، امر می فرماین که بول نذر های محرمتون رو بدین برای سیل زده ها!

نه که تا حالا اینا داشتن کمک می کردن؟!!!!

کلا همه ی زحمات این عزیزان و دوری از خانواده هاشون اونم تو ایام عید رو ندید می گیرن! چقدر بعضی ها نمک به حرام هستن!!!! یکی نیست بگه، تو دقیقا برای این مردم چه غلطی کردی که انقدر زبانت درازه؟!

همونی که اربعین رفته بود کربلا موکب زده بود، نرسیده رفت برای خدمت رسانی به زله زده ها تو کرمانشاه.  تابستونش رو تو اردوی جهادی تو مناطق محروم گذرونده، عیدش رو هم تو گلستان و مازندران گذروند برای خدمت به سیل زده ها. الانم رفته سمت لرستان!

درست همون موقع هایی که شما معلوم نیست تو کدوم کشور یا کدوم شهر مشغول خوش گذرونیت هستی و خودت رو قایم کردی بشت یک آیدی و با زدن چند تا کلید، داری فریاد واویلا هموطن میزنی! و به دولت و مسئولین بی عرضه ای بد و بیراه میگی که بخاطر اینکه یه موقع عیش و نوشت کمرنگ نشه، انتخابشون کردی!

+درد خیلیه خییییییییییییییلی! اما جهلِ بعضی از مردم زجر آوره! زجر آورتر از تبلیغات سوء یه عده مُعاند!

++ وسط همه ی این دردها، خوندن مطالب این صفحه از اینستاگرام، خیلی آرام بخشه

@zanboureasal

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Henry روستاي زيباي پلام خرید ملک در آنکارا انواع محصولات چوبی زیبا No Title فروش سرویس خواب پلی یورتانی دهکده کتاب Software